Teknik Servis

Endüstriyel yakma sistemlerinizin bakımı, arıza giderimleri, ilk çalıştırma, yanma analizleri ölçümü ve parça montajı desteği ile teknik ekibimiz ile sizlere hizmet vermekteyiz.

Satış sonrası hizmet konusunda güvenilir bir deneyim yaşatmak için Yükselen Isı olarak yanınızdayız.

Sizlere sunacağımız teknik servis hizmetinde zaman tasarrufu sağlamak ve minimum masraf çıkarmak adına iş ortaklarımızdan talep ettiğimiz bilgiler aşağıdaki gibidir. Sizlere daha hızlı hizmet sunabilmemiz için lütfen aşağıdaki formu doldurunuz veya iletişim numaralarımızdan bizlere ulaşınız.

Servis programlarımız aciliyetleriniz göz önünde bulundurarak haftalık olarak yapılmaktadır. Bakım ve devreye alma planlamalarınız için lütfen minimum bir hafta öncesinden bizimle iletişime geçiniz.

Arıza durumlarında arıza tanımını özellikle belirtmeniz ricamızdır. Arıza tanımınıza göre değişmesi muhtemel parça var ise teknik servisimiz tarafından beraberinde getirilmekte ve arıza tespitinde onayınıza istinaden değiştirilerek iş ortaklarımızı ek bir servis masrafından kurtarmaktadır.

Can güvenliğinize verdiğimiz önem ve yapılacak işlemlerin A sınıfı tehlike grubuna girmesi sebebi ile periyodik bakım sözleşmemiz olmayan firmalara telefon ile arıza tarifi yapamadığımızı belirtmek isteriz. Uzaktan teknik destek taleplerinizin varlığı durumunda danışmanlık hizmetimizden yararlanmak ve firmanıza özel teklif almak için bizimle iletişime geçiniz.