Hakkımızda

Yükselen Elektrik Isı Yönetimi 1998 yılında Ömer Balkan tarafından endüstriyel sistemlerde pratik çözümler sunmak ve bunların fabrika işleyişinde uygulanabilirliğini sağlama amacıyla kurulmuştur.

Elektrik taahhüt işi ile sektöre giriş yapıldıktan sonra Baltur brülör, Weishaupt brülör yetkili satış sonrası hizmet alanında hizmet vermeye devam etmiştir. Firmaların isteklerine ve ihtiyaçlarına uygun kazan ve brülör seçimi, brülör satışı ve brülör yedek parçaları temini konusunda hala hizmet vermeye devam etmektedir. Verilen hizmetler yurtiçinde Ege Bölgesi yoğunluklu olmak üzere, yurtdışında Özbekistan, Azerbaycan, Kazakistan gibi ülkelerde de yoğun olarak piyasada bulunmuştur.

Firmamız kaliteyi ve en iyi hizmet anlayışını benimseyerek çalışmaktadır. Çalışma prensibimiz; enerji maliyetlerinin minimuma indirilmesi gerektiği bilincinde çalışarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını en iyi şekilde karşılamaktır. Verimli çalışma olanakları sağlamak için mevcut enerjiden verilen kayıpların en aza indirilmesi hem kaliteyi arttıracaktır hem de maliyetleri azaltacaktır. Bunu sağlamak da kullandığınız yakıcı sistemlerin düzenli kontrol ve bakımlarının güvenilir ellerde yapılmasından geçer.

İş ahlakımızın temelini oluşturan güven çerçevesinde firmamız kendini geliştirmeye devam etmekte ve ürün satış kategorisindeki çeşitlilik ile her sektörden firmaya yardımcı olmaktadır.